Видалення даних користувача

На сайті x-gear.com.ua ми цінуємо конфіденційність та приватність наших користувачів і зобов'язуємося забезпечувати безпеку їх даних. Ми відповідально ставимося до збору та зберігання персональних даних і зобов'язуємося вживати всіх заходів щодо забезпечення безпеки даних.

У випадку, якщо користувач хоче видалити свої дані з нашого сайту, він зможе зробити це, звернувшись до адміністратора сайту або скориставшись функцією видалення даних у своєму особистому кабінеті. Ми зобов'язуємося видаляти дані користувача протягом 30 днів з моменту отримання запиту на їх видалення.

Після видалення даних користувача з нашого сайту, ми не зберігаємо жодної інформації про нього та не передаємо її третім особам. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити повну та безпечну стерильність даних. Якщо виникають будь-які питання щодо видалення даних користувача, наші фахівці завжди будуть готові надати допомогу та консультації.

Наша політика про видалення даних користувача ґрунтується на високих стандартах збереження безпеки та конфіденційності даних, і ми завжди готові до заходів, необхідних для їх дотримання. Ми вважаємо, що наші користувачі повинні мати повне право на керування своєю інформацією та наш як провайдер веб-сервісу повинен бути цілком готовий дотримувати цих прав.

Повідомити про помилку: виділити текст, натиснути Ctrl+Enter