Умови використання

Цей договір є офіційною публічною офертою (пропозицією) Продавця щодо укладання договору купівлі-продажу товару, представленого на веб-сайті https://x-gear.com.ua/ .

Даний документ має публічний характер, і як визначено статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців, незалежно від їхнього статусу. При укладанні даного договору ви повністю приймаєте всі його умови.

Будь ласка, докладно ознайомтеся з положеннями цієї пропозиції, оскільки з моменту прийняття її умов вона стає юридично обовʼязковим  і дійсним договором між сторонами (“Оферта”, “Договір”).

Підтверджуючи свою згоду з умовами цієї Оферти, ви підтверджуєте, що маєте необхідні повноваження та право- дієздатність для укладення даного договору та виконання ваших зобов'язань за ним. Крім того, ви підтверджуєте достовірність інформації, наданої вами під час реєстрації на веб-сайті.

1.Терміни 

1.1. Товар – об'єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Інтернет-магазину та придбаний Покупцем у Продавця дистанційно. 

1.2. Інтернет-магазин, Сайт – веб-сайт Продавця за адресою https://x-gear.com.ua, створений для укладення договорів купівлі-продажу після ознайомлення Покупцем із розміщеним Продавцем описом Товару на Сайті. 

1.3. Продавець – ФОП Левенко Роман Михайлович, м. Київ, пров. Джерельний 4, кв. 33 або

ФОП Левенко Катерина Георгіївна, м. Вишгород, просп. Шевченка 2Д, кв. 33 або

ФОП Михальчук Костянтин Вікторович, м. Київ, бульвар Кольцова 11, кв. 108.

2. Предмет та порядок укладення Договору

2.1. За цим Договором Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору. 

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов цього  Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розташованої на сайті Інтернет-магазину. У разі необхідності, на вимогу Покупця, цей Договір може бути укладено у письмовій формі.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через форму «Кошик», або за допомогою електронної пошти чи за номером телефону, вказаним в розділі контактів Інтернет-магазину. 

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця останній вправі анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця дзвінком, листом на адресу електронної пошти або повідомленням на номер мобільного телефону. У разі анулювання передплаченого Замовлення вартість Товару повертається Продавцем Покупцю.

3.3. Для підтвердження Замовлення з Покупцем може зв'язуватися представник інтернет-магазину, який уточнює деталі Замовлення, погоджує дату і час доставки. Підтвердження замовлення може відбуватися без дзвінка консультанта, за допомогою електронного листа або повідомлення на мобільний номер.

3.4. Продавець має право відмовитися від передачі Товару Покупцю та анулювати замовлення в разі, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх достовірності. 

3.5. Покупець несе ризик настання негативних наслідків у разі надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань за цим Договором.

4. Інформація про Товар та ціна Товару

4.1. Ціна товару, що представлений на Сайті, вказана в гривнях без урахуванням вартості доставки товару.

4.2. Інформація про товар, розміщена на Сайті, представлена з метою ознайомлення.

4.3. Ціни на Товари можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення покупця. У разі оплати Покупцем в повної вартості Товару, ціна такого Товару може бути змінена виключно за згодою Покупця.

4.4. У разі некоректного відображення ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця під час підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. У разі якщо за вказаними Покупцем контактними даними Продавцю не вдається звʼязатися з Покупцем протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту оформлення замовлення Покупцем, таке Замовлення вважається анульованим. Якщо таке Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму.

4.5. Фотографії представлених на сайті Товарів можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Опис/ характеристики Товару зазначаються для ознайомлення. Інтернет-магазин не гарантує точності і повноти матеріалів про Товар, що представлені на Сайті. 

4.6. Продавець може в будь-який момент без повідомлення Покупця вносити зміни в опис або фотографії Товару. 

5. Оплата та доставка Товару

5.1. Оплата Товару здійснюється Покупцем на умовах повної попередньої оплати.

5.2. Покупець може оплатити замовлений Товар:

готівкою;

за реквізитами в касі банку;

безготівковим переказом за реквізитами наданими Продавцем;

онлайн, використовуючи картку Visa/Mastercard/Простір.

5.3. Відправка Товару здійснюється Продавцем:

протягом 48 годин з момента оплати (за виключенням вихідних);

термін відправки може бути продовжений за згодою з Покупцем.

5.4. Доставка Товару по Україні здійснюється ТОВ “Нова пошта”, УкрПошта, а також будь-яким іншим видом кур'єрської доставки за згодою сторін. Доставка в тимчасово окуповані території не проводиться.

5.5. Вартість доставки сплачується Покупцем при отриманні замовлення за виключенням зазначеної безкоштовної доставки, умови для якої зазначені на сайті Продавця.

5.6. Умови доставки та оплати товару за межами України узгоджуються Сторонами у кожному конкретному випадку окремо.

6. Повернення товару та грошових коштів

6.1. Повернення Товару належної якості.

Згідно закону України "Про захист Прав споживачів" не підлягають поверненню або обміну наступні товари належної якості:

 • предмети санітарної гігієни;
 • товари в аерозольній упаковці;
 • посуд;
 • білизна, в тому числі і термобілизна;
 • шкарпетки, в тому числі і термошкарпетки;
 • а також всі інші товари зазначені в законі України "Про захист прав споживачів"

Повернення або обмін товарів що не віднесені до переліку товарів що не підлягають поверненню або обміну відбувається відповідно до законодавства.

6.2. Повернення Товару неналежної якості.

При виявленні браку, який унеможливлює використання товару за призначенням, або при пошкодженні товару під час його доставки (“Недоліки”), Покупець має право на повернення або обмін такого товару. 

При отриманні Товару Покупець зобовʼязаний переконатися у цілісності та комплектності товару, його відповідності замовленню. У разі виявлення Недоліків, протягом 1 (однієї) години з моменту отримання замовлення Покупець зобовʼязаний звʼязатися з Продавцем за контактами вказаними на сайті інтернет-магазину. У разі не виконання цього обовʼязку Покупцем, отриманий Товар вважається належної якості. Перевірка якості товару, що доставляється службами поштової розсилки (Нова Пошта, УкрПошта, тощо) має відбуватися безпосередньо в місці отримання товару в присутності представника поштової служби. У випадку пошкодження товару Покупець зобов'язаний скласти акт-претензію до служби поштової пересилки. Продавець не несе відповідальності за пошкоджений, знищений або відсутній товар у разі не перевірки наявності та якості в місті отримання товару.

6.3. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

6.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

6.5. У разі виникнення підстав для повернення коштів Продавцем Покупцеві, Покупець зобов'язаний письмово повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавцем буде перераховано грошові кошти, відповідно до умов цієї Оферти.

7. Відповідальність та заборонена поведінка

7.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, невчасне виконання Замовлення та своїх зобов'язань за цим Договором в разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.

7.3.  Продавець не несе відповідальність у разі зміни зовнішнього вигляду Товару у порівнянні із зображенням на Сайті.

7.4. Продавець не несе відповідальності за неправильне використання Покупцем Товару, якщо таке використання здійснене всупереч інформації зазначеній на Товарах і за наслідки такого неправильного використання.

7.5. Продавець не несе відповідальності за наслідки використання Товару Покупцем, якщо Покупець має медичні обмеження щодо використання такого Товару та/або індивідуальну чутливість до інгредієнтів  певного Товару.

7.7. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа й інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту й експорту, що виникли незалежно від волі Сторін після укладення цього Договору. Сторона, що не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

7.8. Покупцю заборонено: 

 • обходити, вимикати чи іншим чином втручатися в будь-які пов’язані з безпекою функції Сайту або функції, які запобігають чи обмежують використання чи копіювання вмісту, доступного через Сайт; 
 • надавати неправдиву інформацію або іншим способом вводити в оману  Продавця; 
 • надсилати повідомлення небажаного змісту, спам або повторювати повідомлення декілька разів;
 • брати участь у незаконних або протиправних діяннях; 
 • змінювати, втручатися, перехоплювати, порушувати або намагатися іншим способом завадити роботі інтернет магазину, так само вживати будь-яких інших дій, які можуть зашкодити інтернет магазину; 
 • порушувати будь-які права інших Покупців.

7.9. У разі вчинення Покупцем дій визначених у пункті 7.8. Продавець має право анулювати вже здійснене замовлення Покупця та відмовитися від виконання майбутніх замовлень Покупця.

7.10. У разі анулювання замовлення Продавцем з підстав зазначених у пункті 7.9. сплачені Покупцем кошти не повертаються. 

7.11. У максимальному ступені, що допускається законодавством Інтернет-магазин не несе відповідальність за будь-які збитки та / або збиток (в тому числі, збитки в зв'язку недоотриманої комерційною вигодою, перериванням комерційної та виробничої діяльності, втратою даних чи прибутку), що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання або результатів використання Сайту. 

8. Використання розміщених матеріалів

8.1. Сайт Інтернет-магазину містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування і інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори. 

8.2. Покупець чи будь-які інші треті особи не мають права без згоди Продавця використовувати матеріали, розміщені на сайті Інтернет-магазину: вносити зміни, копіювати, публікувати, передавати третім особам тощо.

9. Персональні дані та приватність

9.1. Умови та порядок обробки персональних даних викладені в Політиці конфіденційності на Веб Сайті за посиланням: https://x-gear.com.ua/ua/politika-konfidencialnosti поширюються на вас, протягом строку дії Договору.

10. Інші умови

10.1. Продавець може частково або повністю обмежувати доступ до інтернет-магазину для проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Продавець має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомленням Покупців.

10.2. Продавець може частково або повністю обмежувати доступ до інтернет-магазину доступ окремих недоброчинних осіб або мереж без зазначення причини обмеження.

10.3. Продавець має право змінювати умови цього Договору, а також ціни на Товари та інші відомості розміщені на Сайті, в односторонньому порядку.

10.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він може звернутися до Продавця, за контактами вказаними на Сайті.

10.5.  Усі суперечки, що виникають, сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства.

10.6. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

Повідомити про помилку: виділити текст, натиснути Ctrl+Enter